/
یکشنبه 6 مهر 1399
September 27 2020

هم افزایی سه بازار مالی در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

تاریخ انتشار : 1398.2.3


 

 

هم افزایی سه بازار مالی در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا عنوان کرد:

همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه بورس، بانک و بيمه، روز گذشته سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا با حضور در این نمایشگاه از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مشترک ایران- ونزوئلا، سعید مستشار، سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، نمایانگر هم افزایی سه بازار مالی کشور است گفت: برپایی نمایشگاه زمینه ارتقا دانش سرمایه گذاری و سواد مالی در کشور را فراهم کرده و می‌تواند منجر به مشارکت عمومی مردم در اقتصاد کشور شود که محصول نهایی آن، اقتصاد پایدار و مقاوم مبتنی بر خرد جمعی است.

به گفته مستشار نمایشگاه زمان مطلوبی برای ارایه فرصت‌ها به سرمایه گذاران و سرمایه پذیران است و در کنار آن مشارکت نهادهای مالی بین المللی در این نمایشگاه علاوه بر آشنایی متقابل، می‌تواند به تسریع روند بین المللی شدن بازار سرمایه کمک کند.

گفتنی است دوازدهمین نمايشگاه بورس، بانک و بیمه امسال با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بازار سرمایه، بانک‌ها و شرکت‌های بيمه ای از 2 تا 5 اردیبهشت ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در حال برگزاری است.
لیست نظرات
ارسال نظر من
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر من