/
پنجشنبه 14 آذر 1398
Desember 05 2019

بازدید دکتر سعید مستشار، سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا و هیأت همراه از مجتمع ماموت

تاریخ انتشار : 1398.2.2


دکتر سعید مستشار در بازدید از مجتمع صنعتی ماموت:
بانک مشترک ایران- ونزوئلا کنار رونق‌ دهندگان تولید کشور ایستاده است
سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا ضمن بازدید از مجتمع صنعتی ماموت، با مدیرعامل این شرکت در زمینه گسترش همکاری‌های این بانک گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بانک مشترک ایران- ونزوئلا، در این بازدید که آقای وفایی، عضو هیأت مدیره و همچنین جمعی از مدیران بانک نیز حضور داشتند، راهکارهای افزایش تعاملات بانک با مجتمع صنعتی ماموت و مشتریان عمده این شرکت مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
سعید مستشار با اشاره به ساختار مالی مطلوب بانک گفت: ساختار مالی این بانک به لحاظ استانداردهای بانکی وضعیت مناسبی دارد و این مساله یکی از نقاط قوت بانک مشترک ایران- ونزوئلا به شمار می‌رود که پتانسیل خوبی را برای افزایش سهم بانک از تأمین مالی تولید فراهم کرده است. وی در ادامه ضمن تشریح خدمات بانک متناسب با شرکت‌های تجاری افزود: ارایه کلیه خدمات ریالی و ارزی به مشتریان شرکتی و مشارکت بانک در تأمین مالی زنجیره تولید و فروش تولیدکنندگان، از جمله خدماتی است که بانک آمادگی دارد در سالی که با شعار رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری آغاز شده است، به شرکت‌ها ارائه کند.
همچنین مستشار از آمادگی کامل این بانک برای ایجاد سامانه اینترنت بانک حقوقی و کارتابل الکترونیک خاص شرکت ماموت به منظور تسهیل در ارایه خدمات بانکی به این شرکت و سایر شرکت‌های فعال در زنجیره تامین و فروش شرکت ماموت خبرداد و مقرر شد در این زمینه جلسات لازم به منظور گسترش همکاری‌ها برگزار شود.
در این دیدار سرپرست بانک مشترک ایران- ونزوئلا با قدردانی از تلاش‌های مدیران و کارکنان مجتمع صنعتی ماموت، تصریح کرد: بانک بانک مشترک ایران- ونزوئلا کنار رونق‌دهندگان تولید ایستاده است و ما آمادگی خود را برای هرگونه مشارکت در امر تولید و توسعه منابع تولیدکنندگان و کارآفرینان، اعلام می‌کنیم.
مهرزاد فردوس، مدیرعامل شرکت ماموت نیز با تشریح فعالیت‌های این شرکت گفت: حدود ۲۵ سال از فعالیت این شرکت می‌گذرد و این شرکت در حال حاضر با ۱۰هزار نفر پرسنل در فضایی بالغ بر ۲ میلیون مترمربع در بخش‌های مختلف از جمله تولید کشنده تجاری، خدمات پس از فروش، ساخت‌و‌ساز ساختمان، ساخت دیوارهای بتنی، لیزینگ و خدمات صنایع مخابراتی فعالیت دارد.
وی میزان صادرات سالانه این شرکت را ۷۰ میلیون دلار عنوان کرد و افزود: براساس قرارداد منعقد شده این شرکت با شرکت ملی نفت به منظور صرفه‌جویی سوخت به واسطه نوسازی ناوگان، سالانه شاهد ۵۰ هزار دلار صرفه جویی ماحصل ناوگان‌های نوسازی هستیم. فردوس با بیان اینکه کارگران ایرانی بهترین کارگران دنیا هستند تصریح کرد: میزان تولید این شرکت ۷۰ میلیارد تومان به صورت روزانه است.
گفتنی است در پایان این دیدار مدیرعامل بانک مشترک ایران- ونزوئلا و هیأت همراه از بخش‌های گوناگون مجتمع صنعتی ماموت بازدید کردند.
لیست نظرات
ارسال نظر من
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر من