/
چهارشنبه 29 اسفند 1397
March 20 2019

پیام تبریک مدیر عامل بانک مشترک ایران – ونزوئلا به مناسبت نوروز 1397

تاریخ انتشار : 1396.12.26


یا مُقلِب القـُلوبِ والابصـار

یا مـدبـراللیـــل و النهـــار

یا محول الحـول والاحـوال

حول حالنا الی احسن الحال

مدیر عامل بانک مشترک ایران ونزوئلا در پیامی فرا رسیدن نوروز سال 1397 را به هموطنان خصوصا فعالان عرصه تجارت و بازرگانی و همکاران نظام بانکی تبریک و شادباش گفت.

اعضاء محترم هیات مدیره، مدیران محترم و کارکنان گرامی بانک مشترک ایران- ونزوئلا

باسلام،

سال 96 را بحمدالله در حالی گذراندیم که موفق به کسب دستاوردهای درخشانی در عرصه خدمت رسانی بهینه در حوزه‌های مختلف کاری بانک شدیم. بانکداری الکترونیک را بخوبی پیش بردیم، تکریم مشتریان را در این سال به حد اعلاء رساندیم، بطوریکه این بانک در سال 96 از سوی شورای ارزیابی استان تهران در حوزه اجرای ماده 7 دستورالعمل اجرایی ماده 6 قانون حمایت از مصرف‌کنندگان که به ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها درحوزه‌هایی همچون اطلاع‌رسانی، ارائه خدمات، نظرسنجی، رسیدگی به شکایات، آموزش، فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی در راستای تکریم ارباب رجوع می‌پردازد جزء 10 شرکت برتر انتخاب و با کسب امتیاز 100 موفق به احراز رتبه سطح 1 شدیم.

در حوزه فعالیت‌های مالی، با استعانت از خداوند متعال و همت شما همکاران توانستیم ضمن اجرای برنامه‌های مدون، به تمامی اهداف کمی بانک دست یابیم.

همکاران گرامی در طلیعه سال 97 هستیم، در این سال باید با خود عهد بندیم تا با همت و تلاش مضاعف شما خوبان که ارزشمندترین سرمایه‌های بانک هستید به رشد و توسعه بیشتر بیاندیشیم و همچنین به خدمت‌رسانی خالصانه و هدفمند به مشتریان گرانمایه بانک که بزرگترین رسالت و مسئولیت ماست، افتخار کنیم و حرکت در جهت گسترش فعالیت‌های بین‌المللی بانک که اساسی‌ترین برنامه در سال آینده خواهد بود را محقق سازیم. انشالله در سایه توجهات خداوند متعال و داشتن صفا و همدلی، در تمامی ارکان بانک موفق خواهیم بود.

در خاتمه برای تمامی شما همکاران و خانواده‌های محترمتان، سالی سرشار از سلامتی، شادی و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

مدیر عامل

داود بنایی

لیست نظرات
ارسال نظر من
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر من